Sepetim

Sepet Boş

Purifying SeriesYağlı & Akneli Ciltlerde Bakım

NEDEN Acn-NON®?

Akne ürünlerinde günümüzde birçok marka farklı ürün grupları ile karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu ürünlerin akneli ciltle uyum sağlaması ve tedavide sonuç almak da bir o kadar önemli.

Acn-NON® grubu ürünlerinde Ecocert, Biosuisse, Natrue sertifikalı organik etken maddelerin kullanılmış olması ciltte tahriş ve alerji riskini azaltmaya yardımcı olmaktadır. İsviçre kökenli Alp dağlarında yetişen küpeçiçeği (Alpaflor), Hayıt Otu (Vitex Oil), Çay Ağacı (Tea Tree) gibi literatürde akneye karşı etkili ve sonuç alıcı organik bitkiler kullanılmış, Aloe Vera ve Bisabolol’un yatıştırıcı etkisinden yararlanılmıştır. Bunun yanı sıra Niacinamide (B3 Vitamini) gibi farklı bir cilt yenileyicinin kullanılması ürünü farklı kılmaktadır.


Clarifying Cleanser

SEBUM DÜZENLEYİCİ, DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

İçeriğindeki Tea Tree Oil, Alpaflor® Alp® Sebum (küpe çiçeği familyasından), Aloe Vera Jel gibi Ecocert, Cosmos, Biosuisse sertifikalı doğadan gelen organik etken maddeler sayesinde aşırı yağlanmayı engelleyerek ciltteki yağ ve nem dengesini koruyarak, cildin pürüzsüz ve canlı görünümünü destekler.

Kullanıcıların % 91’i

cilt görünümünde iyileşme olduğunu belirtmiştir.

Sebum üretimi % 56 azalır ve

gözenekler belirgin bir şekilde azalır.

Kaynakça: B. Ducrey, A. Marston, S. Göhring, R.W. Hartmann and K. Hostemann, "Inhibition of 5a-reductase and aromatase by the ellagitannins oenothein A and oenothein B from Epilobium species.", Planta Medica 63, 11-114 (1997).

Kullanımı: Cildinizi ılık suyla yıkayınız. Yeterli miktarda ürünü, göz çevresi hariç tüm yüzünüze eşit şekilde yayınız. Dairesel masajlarla cildinize yediriniz ve tekrar ılık su ile durulayınız.

Face Cream

SEBUM DÜZENLEYİCİ, KIZARIKLIK & TAHRİŞ GİDERİCİ, NEMLENDİRİCİ

İçeriğindeki Vitex Oil (hayıt otu) anti-mikrobiyal etkiye sahiptir. Alpaflor® Alp® Sebum (küpe çiçeği) 5 alfa redüktaz enzimini bloke ederek sebum üretimini azaltır, gözneklerde belirgin küçülme sağlar. Niaciamide (Vitamin B3) sayesinde sebum dengelenir, cilt parlaklık kazanır. Aloe Vera sayesinde ise daha yumuşak bir cilt, kızarıklık ve tahrişin giderilmesine yardımcı olur. Sivilce, siyah nokta, kırmızı veya kahverengi lekeleri azaltmaya yardımcı olurken cildi nemlendirip yatıştırır.

Kullanımı: Yeterli miktarda ürünü gün içerisinde 2 kez ince bir tabaka halinde ürün tamamen emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız.

Skin Purifying Lotion

GÖZENEK SIKILAŞTIRICI & ARINDIRICI

% 100 organik şekilde elde edilen Alpaflor® Alp® Sebum ( Alp dağlarında yetişen küpe çiçeği) antioksidan ve anti-inflamatuar etkisiyle sebum üretimini azaltmaya yardımcı olur. Ürünün içerisinde yer alan Hamamelis Virginiana yardımıyla cildiniz daha sıkı bir görünüm kazanarak onarıcı ve sıkılaştırıcı tesiriyle gözeneklerin sıkılaşmasına, siyah noktaların giderilmesine destek olur. Salisilik asit sayesinde cildin yağda ve suda çözünen ölü hücrelerini derinliğine temizler içerdiği özel nemlendiricilerle nem kaybını önler.

Kullanımı: Acn-NON® Skin Purifying Lotion’ı pamuk yardımıyla cildinize , göz etrafına temas etmeyecek biçimde uygulayınız. Gün içerisinde sabah ve akşam 2 kez uygulayınız.

Şimdi Sipariş Verin

Fiyat: 89 TL

Fiyat: 109 TL

Fiyat: 89 TL

Liste Fiyatı: 287 TL

Fiyat: 269 TL

Kazancınız: 18 TL (%7)

Aras kargo
Aras kargo

Acn-non® Ürünlerimiz

ADET
ADET
ADET
ADET

Uzman Görüşleri

Dr. Aslı Eralp | Dermatoloji Uzmanı

Acn-NON® ürünlerinin içeriği akne oluşumunun temel nedenleri olan fazla sebum salınımı, hiperkeratinizasyon yani ölü hücrelerin atılamaması ve bakteri oluşumunun tüm basamaklarına etkili olacak şekilde hazırlanmışır. İçerikler tamamen doğal olup alerjik ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabilecek, aşırı kuruluğa sebep olmayacak şekilde formüle edilmiştir.

İçeriğinde bulunan Epucitin-TT sayesinde çay ağacı ekstratı kontrollü bir şekilde salınarak iritasyona sebep olmadan istenen etkiyi sağlarken, hayıt otu meyvelerinden elde edilen Vitex-oil sayesinde %1 klindamisine eşdeğer antibakteriyel özellik gösterir. Yine tamamen bitkisel bir içerik olan Alphaflor® Alp® Sebum, antiandrojenik etki sağlayarak sebum üretimini azaltır, bu sayede aknenin en önemli nedeni olan yağlanma azalır ve gözenekler küçülür. Alp dağlarının zirvesinde yetişen küpe çiçeğinden elde edilen ve organik sertifikalara sahip olan Alphaflor® Alp® Sebum sayesinde antiinflamatuar etki sağlanarak aknenin daha hızlı bir şekilde iyileşmesi hedeflenmiştir.

Dr. Aslı Eralp

Dermatoloji Uzmanı

PURIFYING SERIES

Yağlı / Akneli Ciltlerde Bakım

  • Tea Tree Oil: Antiseptik ve antibakteriyel etkiye sahiptir.
  • Alpaflor® Alp® Sebum: % 100 organik olarak Alp dağlarında yetişen küpe çiçeğinden elde edilir . Antioksidan ve anti-inflamatuar etkilidir.
  • Sodyum PCA: Nem tutucudur.
  • Niaciamide: Ciltte bariyer oluşturarak güneşin zararlı etkilerine karşı korur, cilde elastikiyet kazandırır, ton farklılıklarını giderir. Su kaybını önler ve sirkülasyonu geliştirir. Aknenin bıraktığı izleri siler, kırışıklıkları azaltır. Hücrelerin enerji kaynaklarını güçlendirir, iltihaplanma karşıtı ve nem tutucu olarak görev yapar.
  • Centalla asiatica Extract (Gotu Kola): maydanozgiller familyasındandır. Anti-bakteriyal etkiye sahiptir. Yaralarda hızlı etki gösterir.
  • Bisabolol: Antiirritasyon, nemlendirme.Papatyadan elde edilir.
  • Aloe vera Jel: Akneyi yok etmede, cildi yumuşatma, tahrişi giderme, cildi UV ışınlarından korumada etkilidir.
  • Salicylic Acid (BHA): Ciltte gözeneklerin içinde biriken ölü hücrelerle ve yağla tıkanmasıyla oluşan akne sorununda, salisilik asit iyi bir savaşçıdır. Ciltten fazla yağı ve ölü hücreleri kolayca uzaklaştırır. Cildin üst tabakasını soyarak, gözeneklerin temizlenmesini sağlar ve tıkanmaya engel olur. Antienflamatuar özelliği olduğu için, kırmızı ve şiş olan sivilcelere karşı iyi gelir. Cildi temiz tutarak, yeniden akne ve sivilce oluşumunu önler. Bu etkilerini cildi kurutmadan, tahriş etmeden gösterir. Ancak düzenli şekilde, içeriğinde salisilik asit olan ürünlerle cilde bakım yapılmalıdır.
  • Vitex Oil: Hayıt otu. Anti-mikrobiyal etkiye sahiptir.
  • Hamamelis Extract (Witch Hazel): Anti-bakteriyel etkiye sahiptir.