Acn-NON® | Akne Karşıtı & Sebum Düzenleyici Bakım Serisi
Sepetim

Sepet Boş

Purifying SeriesYağlı & Akneye Meyilli Ciltlerde Bakım

NEDEN Acn-NON®?

Günümüzde birçok marka farklı ürün grupları ile karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu ürünlerin akneye meyilli ciltlerle uyum sağlaması ve tedavide sonuç alması da bir o kadar önemli.

Acn-NON® grubu ürünlerinde Ecocert, Biosuisse, Natrue sertifikalı organik etken maddelerin kullanılmış olması ciltte tahriş ve alerji riskini azaltmaya yardımcı olmaktadır. İsviçre kökenli Alp dağlarında yetişen küpeçiçeği (Alpaflor), Hayıt Otu (Chasteberry), Çay Ağacı (Tea Tree) gibi organik bitkiler kullanılmış, Aloe Vera ve Bisabolol’un yatıştırıcı etkisinden yararlanılmıştır. Bunun yanı sıra Niacinamide (B3 Vitamini) gibi farklı bir cilt yenileyicinin kullanılması ürünü farklı kılmaktadır.

Uzman Görüşleri

Dr. Aslı Eralp
Dermatoloji Uzmanı | Dermabien® Dermocosmetics Kurucusu

Acn-NON® ürünlerinin içeriği akne oluşumunun temel nedenleri olan fazla sebum salınımı, hiperkeratinizasyon yani ölü hücrelerin atılamaması ve bakteri oluşumunun tüm basamaklarına etkili olacak şekilde hazırlanmışır. İçerikler tamamen doğal olup alerjik ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabilecek, aşırı kuruluğa sebep olmayacak şekilde formüle edilmiştir.

İçeriğinde bulunan Epucitin-TT sayesinde çay ağacı ekstratı kontrollü bir şekilde salınarak iritasyona sebep olmadan istenen etkiyi sağlar. Yine tamamen bitkisel bir içerik olan Alphaflor® Alp® Sebum, antiandrojenik etki sağlayarak sebum üretimini azaltır, bu sayede aknenin en önemli nedeni olan yağlanma azalır ve gözenekler küçülür. Alp dağlarının zirvesinde yetişen küpe çiçeğinden elde edilen ve organik sertifikalara sahip olan Alphaflor® Alp® Sebum sayesinde yangıya karşı etki sağlanarak aknenin daha hızlı bir şekilde iyileşmesi hedeflenmiştir.


Dr. Özge Banu Öztürk Başsoy | Dermatoloji Uzmanı

Acn-NON® serisindeki aktif içerikler bir ilaç kadar etkili. Özel olarak formülize edilmiş cilt yatıştırıcıları ve yangıya karşı etken maddelerle Acn-NON® kullanan hastalarımda, normal tedaviler sırasında gördüğümüz yan etkileri görmüyoruz. Bu da hastalarımın tedaviye uyumunu arttırıyor. Acn-NON® ürün serisini akne problemi yaşayan hastalarıma son 2 yıldır güvenerek öneriyorum ve sonuçlardan oldukça memnunum.


Dr. Esin Barak | Dermatoloji Uzmanı

Dermabien® ürünlerini akne ve leke hastalarımda yaz/kış güvenle kullanabiliyorum. Önerdiğim tüm hastalarımın olumlu geri dönüşler yapması; benim de kendi kullandığım ürünlerle olumlu deneyimlere sahip olmam beni çok mutlu ediyor. Dermabien'in akne karşıtı serisi Acn-NON® da elimizi çok güçlendiren dermokozmetik ürünlerinden, güvenle öneriyorum.


Dr. Hüray Hügül | Dermatoloji Uzmanı

Dermatoloji uzmanı olarak yıllardır uğraştığımız ama ağızdan alınan ilaçlar kullanılmadan da tam anlamıyla çözemediğimiz durumlardan biri akne. Çok çeşitli teknolojik işlemlerle tedavide çok güzel ilerlemeler kaydediyoruz ama burda hastanın da günlük rutininde doğru kremleri kullanması oldukça önemli. Özellikle ergen popülasyonun %70'e yakını akne problemi yaşıyor ve hastalarımızın çoğu bazen de haklı kaygılarla ağızdan hap almak istemiyor. Bu durumda topikal kullanılan yani dışardan verilen kremlerin etkili olması biz dermatolog doktorlar için de mutluluk verici. Bu bağlamda Dermabien®'in akne serisi de kullanımı oldukça rahat, hem adolesan çağdakilerin hem de yetişkin hastaların akne sorunlarında, yağlı cilt sorunlarında, gözenek sorunlarında güvenle kullanabileceği profesyonel ürünler. Ben de bir dermatoloji uzmanı olarak tavsiye etmekten ve kullanan kişilerden aldığım geri bildirimlerden memnuniyet duyuyorum.


Dr. Ezgi Ünlü | Dermatoloji Uzmanı

Akne problemi yaşayan hastalarıma Acn-NON® serisini güvenle tavsiye ediyorum. Akne tedavisinde Acn-NON® önerdiğim danışanlarımdan oldukça pozitif geri dönüşler aldım ve muayenelerinde de sivilcelerinin azalıp, gözeneklerinin daraldığını, cildin daha canlı ve aydınlık bir görünüme kavuştuğunu net bir şekilde gözlemledim. Diğer Dermabien® serilerini kullandığım hastalarımda da tedavi yanıtının hızlandığını, tedavi süresinin kısaldığını gözlemledim. Dermabien® benim için her zaman elimin altında, tedavi prosedürlerimi güçlendiren bir ajan.


Dr. Gül Yıldırım | Dermatoloji Uzmanı

Dermatologlar olarak klinik pratikte en sık karşılaştığımız problemler leke, akne ve hassas cilt problemleri. Bu problemlerin çözümünde çeşitli lazer, radyofrekans gibi ileri teknoloji sistemlerle takipli tedaviler gerçekleştiriyoruz. Tedavinin tam anlamıyla başarıya ulaşması hastamızın evde de tedaviye devam etmesiyle; bizim önerdiğimiz dermokozmetik krem ve losyonları kullanmasıyla daha kolay mümkün oluyor. Dermabien® ürünleri bu anlamda benim sağ kolum diyebilirim. Özellikle Acn-NON® akne karşıtı seri ve MelaCure® leke karşıtı seri kişisel bakım ve koruma rutinimde de yer alıyor.


Dr. İbrahim Yeşildağ | Dermatoloji Uzmanı

İçerikleri değerli meslektaşım Dermatolog Dr. Aslı Eralp tarafından formülize edilen, sertifikalı organik etken maddelerle desteklenen Dermabien® ürünleri; özellikle leke, akne ve kırışıklık tedavilerimizde en büyük destekçimiz oldu. 2018 yılından bu yana hastalarıma güvenle öneriyorum, günden güne büyümeye devam eden Dermabien® serilerinin yeni ürünlerini de hem kendim hem hastalarım için heyecanla bekliyorum.


Dr. Özgür Koldaş | Medikal Estetik Hekimi

Dermabien® ürünlerini ben de kliniğimde kullanıyorum, hastalarıma keyifle ve güvenle öneriyorum. Özenle belirlenen etken maddeleri ve yine özenle yapılandırılan formülizasyonu sayesinde önerdiğim hastalarım da bana teşekkür ediyor. Güvenle tavsiye ederim herkese.


Dr. Özlem Karadağ Köse | Dermatoloji Uzmanı

Bir Türk dermatolog tarafından geliştirilen Dermabien® ürünlerini hastalarıma ve danışanlarıma tavsiye etmemdeki en büyük sebep içeriğindeki moleküllerin bilimsel çalışmalar ışığında özenle seçilip formulize edilmiş olması ve yan etki riski taşımaması. Önerdiğim hastalarımdan aldığım geri dönüşlerin de çok iyi olması beni ayrıca mutlu ediyor. Dermabien® ürünlerini gönül rahatlığıyla öneriyorum.

Kullanıcı Görüşleri

Acn-NON® serisi harika, siyah noktalarım bile yok oldu ❤️

Dermabien® ürünlerini kullanıyorum, çok memnun kaldım. Tavsiye ederim 💕 Teşekkürler💕

Cilt problemlerine gerçek çözümler arayan herkese kesinlikle öneriyorum.

Dermabien®le tanışmadan önce birçok değişik marka denemiştim. Dermabien®i kullanmakla birlikte cildimde sorunlardan hızlı bir şekilde kurtuldum. Herkese tavsiye ediyorum 🤗

Güvenilir tek ürün, yüzümdeki gözeneklerim küçüldü, Şidddetle tavsiye ediyorum herkese 👏🏻👏🏻

Hem bir hekim olarak hem de bir hasta olarak, şu ana kadar farkedilen etkisini gördüğüm tek ürün serisi. Kendime olan güvenim aldığım güzel yorumlarla da arttı doğrusu 😊 İyi ki varsınız 🙏

Günlük bakım koruma serisi Dermasolar® çok başarılı 👏🎉

Büyük titizlikle hazırlanan ürünler 👍🏼

DERMASOLAR® güneş kremi son zamanlarda kullandığım ve vazgeçemediğim bakım ürünüm.

Melacure® Leke serisini çok severek kullanıyorum. Tavsiye ederim 👍🏻

Çok merak ediyordum sonunda aldım, denedim. Çok memnun kaldım. Kesinlikle öneririm

DERMASOLAR® ile fondöten kullanmama gerek kalmıyor. Teşekkürler :)

Güvenilir ellerden harika ürünler 👏🏻👏🏻👏🏻

Her cilt tipine ve rengine uygun. Sürümü ve kullanımı çok kolay.

Bir taşla iki kuş değil, beş kuş misali sadece UVB'den değil, UVA'dan da koruyor.
Cildi nemlendiriyor, lekeyi azaltıp yenilerinin çıkmasını engelliyor ve tabiki kollajen dokuyu da destekliyor.

Benim gibi roacutan kullanmak istemeyenler için kesinlikle öneririm. Düzenli kullanınca gerçekten ilaç kadar etkili, herhangi bi yan etkide görmedim 👏🏼👏🏼

DERMASOLAR® Colourless kullandığımda mükemmel bir keşfetmiş etmiş oldum. Güneş koruyucu krem olarak kullandığım birçok krem yüzümde terleme ve akma yaparken DERMASOLAR® Colourless kesinlikle terlemeye ve akmaya yol açmıyor.

Ürünlerin hepsinden beklediğim sonucu aldım güvenle kullanabilirsiniz.

Dermasolar® ve Dermisvital® kullanıyorum. Gerçekten çok etkili ürünler. Bundan önce birçok markayı denemiş biri olarak şiddetle Dermanien®’i tavsiye ediyorum. 🙏🏻👏🏻👏🏻🍀🧿

Problemli hassas bir cilde sahibim ve güvenle kullanıyorum. Ürünlerden çok memnunum ❤❤❤

Ürünler çok başarılı ve çözüm odaklı. Özellikle severek kullandığım Dermasolar® ve DermisVital®i tavsiye ederim 💯

Leke serisi süperr 😃☑️

Güvenle kullandığım ve sonuçlarından çok memnun kaldığım ürünler. Titizlikle üretilen Dermabien® ailesini herkese tavsiye ederim.

Doktorumun tavsiyesiyle başladığım MelaCure® serisini ve güneş koruyucusunu uzun zamandır severek kullanıyorum. Son ürününüz C vitaminine de extra bayıldım.

MelaCure® ve Dermosolar®dan çok memnun kaldım. Bir kere kullandınız mı bir daha vazgeçemeyeceğiniz ürünler 👍

Doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladığım Melacure® leke serisi ile gözle görülür derecede hızlı sonuçlar aldım ve bu durumdan dolayı gerçekten mutluyum, ürünleri herkese tavsiye ederim teşekkürler dermabien® 👏

Dermabien® ürünlerden Acn-NON® akne serisini ve DermisVital® serisinden revitalizing creami kullanıyorum ve inanılmaz memnun kaldığım ürünler. Gerçekten çok başarılı ve faydalı buluyorum 💜 İyiki tercih etmişim çok teşekkür ederim 💐

Dilara B.
Nuray G.
Banu G.
Kayra D.
Cansu B.
Deniz Ş.
Miraç C.
Nagehan E.
Ayşegül D.
Rana N.
Serpil K.
Songül E.
Aysu Z.
Serkan H.
Luna A.
Çağla K.
Ece Dilara Ö.
Nurçin S.
Gamze C.
Mesude G.
Gürbüz F.
Esra D.
Özlen P.
Gökhan M.
Nurdan E.
Gamze K.
Eda M.

Clarifying Cleanser

SEBUM DÜZENLEYİCİ, DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

İçeriğindeki Tea Tree Oil, Alpaflor® Alp® Sebum (küpe çiçeği familyasından), Aloe Vera Jel gibi Ecocert, Cosmos, Biosuisse sertifikalı doğadan gelen organik etken maddeler sayesinde aşırı yağlanmayı engelleyerek ciltteki yağ ve nem dengesini koruyarak, cildin pürüzsüz ve canlı görünümünü destekler.

Kullanıcıların %96’sı

cilt görünümünde iyileşme olduğunu belirtmiştir.

Sebum üretimi %56 azalır ve

gözenekler belirgin bir şekilde azalır.

Kaynakça: B. Ducrey, A. Marston, S. Göhring, R.W. Hartmann and K. Hostemann, "Inhibition of 5a-reductase and aromatase by the ellagitannins oenothein A and oenothein B from Epilobium species.", Planta Medica 63, 11-114 (1997).

Kullanımı: Cildinizi ılık suyla yıkayınız. Yeterli miktarda ürünü, göz çevresi hariç tüm yüzünüze eşit şekilde yayınız. Dairesel masajlarla cildinize yediriniz ve tekrar ılık su ile durulayınız.

Skin Purifying Lotion

GÖZENEK SIKILAŞTIRICI & ARINDIRICI

%100 organik şekilde elde edilen Alpaflor® Alp® Sebum ( Alp dağlarında yetişen küpe çiçeği) antioksidan ve yangıya karşı etkisiyle sebum üretimini azaltmaya yardımcı olur. Ürünün içerisinde yer alan Hamamelis Virginiana yardımıyla cildiniz daha sıkı bir görünüm kazanarak onarıcı ve sıkılaştırıcı tesiriyle gözeneklerin sıkılaşmasına, siyah noktaların giderilmesine destek olur. Salisilik asit sayesinde cildin yağda ve suda çözünen ölü hücrelerini derinliğine temizler içerdiği özel nemlendiricilerle nem kaybını önler.

Kullanımı: Acn-NON® Skin Purifying Lotion’ı pamuk yardımıyla cildinize , göz etrafına temas etmeyecek biçimde uygulayınız. Gün içerisinde sabah ve akşam 2 kez uygulayınız.

Face Cream

SEBUM DÜZENLEYİCİ, KIZARIKLIK & TAHRİŞ GİDERİCİ, NEMLENDİRİCİ

İçeriğindeki hayıt otu (chasteberry) akne oluşumuna karşı cildin direncini arttıran etkiye sahiptir. Alpaflor® Alp® Sebum (küpe çiçeği) 5 alfa redüktaz enzimini bloke ederek sebum üretimini azaltır, gözneklerde belirgin küçülme sağlar. Niaciamide (Vitamin B3) sayesinde sebum dengelenir, cilt parlaklık kazanır. Aloe Vera sayesinde ise daha yumuşak bir cilt, kızarıklık ve tahrişin giderilmesine yardımcı olur. Sivilce, siyah nokta, kırmızı veya kahverengi lekeleri azaltmaya yardımcı olurken cildi nemlendirip yatıştırır.

Kullanımı: Yeterli miktarda ürünü gün içerisinde 2 kez ince bir tabaka halinde ürün tamamen emilinceye kadar masaj yaparak uygulayınız.

Acn-NON® Ürünlerinin Kullanım Şekli

Günlük cilt bakım rutinimizde aldığımız ürünleri doğru sırayla uygulamak aldığınız etki ve yararı en üst seviyeye çıkaracaktır.
ACN-NON® Purifying Series Yağlı & Akneye Meyilli Ciltlerde Bakım için sıralama aşağıdaki şekilde olmalıdır:

Adım 1: Clarifying Cleanser
 • Temizleyicinin amacı cildimizde bulunan yabancı maddeleri (fazla sebum, kir ve makyaj) cilt bakım rutinimizi yapmadan önce ciltten arındırmaktır. Acn-NON® Clarifying Cleanser cilt yüzeyindeki kirleri ve ölü yüzey hücrelerini cildin ihtiyacı olan nemini almadan arındıran bir temizleyicidir. Sabah ve akşam Acn-NON® Purifying Lotion uygulaması öncesinde kullanılmalıdır.
Adım 2: Skin Purifying Lotion
 • Cildi tonikle silmek, temizleme işleminin ikinci adımıdır. Tonik, temizleyiciyi destekler, gözeneklerin nefes almasını ve sıkılaşmasını sağlar. Acn-NON® Skin Purifying Lotion, gözenekleri sıkılaştırarak arındırır. Cildin yağlılık durumuna göre günde 1-2 kez kullanılmalıdır.
Adım 3: Face Cream
 • Nemlendirici denildiğinde akla gelen ilk soru genelde "Yağlı ciltlerin de nemlendiriciye ihtiyacı var mı?" oluyor. Yağlı ciltlerin de neme ihtiyacı vardır. Ancak bunu yaparken yağlandırmadan su bazlı ürünler seçilmelidir. Diğer cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi nemlendiricimizi de kendi cilt tipimize uygun seçmemiz büyük önem taşıyor. Acn-NON® Face Cream içeriğindeki Aloe vera Jel ve Niaciamide ile cildinizi yatıştırır ve nemlendirir. Ancak bunu yaparken fazla yağ salınımını ve akne oluşumunu azaltır. Acn-NON® Face Cream ürününü Clarifying Cleanser ve Skin Purifying Lotion ürünlerinden sonra olmak üzere; günde 2 defa ince bir tabaka halinde yüzünüze sürüp masaj yaparak cildinize yediriniz.

Şimdi Sipariş Verin

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Fiyat: 189 TL

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Fiyat: 189 TL

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Fiyat: 189 TL

PURIFYING SERIES

Akne Karşıtı & Sebum Düzenleyici Bakım Serisi

 • Tea Tree Oil: Antiseptik etkiye sahiptir.
 • Alpaflor® Alp® Sebum: % 100 organik olarak Alp dağlarında yetişen küpe çiçeğinden elde edilir . Antioksidan ve yangıya karşı etkilidir.
 • Sodyum PCA: Nem tutucudur.
 • Niaciamide: Ciltte bariyer oluşturarak güneşin zararlı etkilerine karşı korur, cilde elastikiyet kazandırır, ton farklılıklarını giderir. Su kaybını önler ve sirkülasyonu geliştirir. Aknenin bıraktığı izleri siler, kırışıklıkları azaltır. Hücrelerin enerji kaynaklarını güçlendirir, iltihaplanma karşıtı ve nem tutucu olarak görev yapar.
 • Centalla asiatica Extract (Gotu Kola): maydanozgiller familyasındandır. Yaralarda hızlı etki gösterir.
 • Bisabolol: Papatya bitkisi ekstraktı. Tahrişe karşı, yangıya karşı, cildi destekler.
 • Aloe vera Jel: Cildi yumuşatma, tahrişi giderme, cildi UV ışınlarından korumada etkilidir.
 • Salicylic Acid (BHA): Ciltte gözeneklerin içinde biriken ölü hücrelerle ve yağla tıkanmasıyla oluşan akne sorununda, salisilik asit iyi bir savaşçıdır. Ciltten fazla yağı ve ölü hücreleri kolayca uzaklaştırır. Cildin üst tabakasını soyarak, gözeneklerin temizlenmesini sağlar ve tıkanmaya engel olur. Yangıya karşı etkili özelliği olduğu için, kırmızı ve şiş olan sivilcelere karşı iyi gelir. Cildi temiz tutarak, yeniden akne ve sivilce oluşumunu önler. Bu etkilerini cildi kurutmadan, tahriş etmeden gösterir. Ancak düzenli şekilde, içeriğinde salisilik asit olan ürünlerle cilde bakım yapılmalıdır.
 • Hayıt Otu: Akne oluşumuna karşı cildin direncini arttırmaya yardımcı olur.