Melacure® Leke Kremi | Anasayfa
Sepetim

Sepet Boş

YAŞLANMA KARŞITI ETKİLİ LEKE KARŞITI
BAKIM SERİSİ
Lekesiz Bir Cilt İçin Özel Formülasyon

Neden Melacure®?

MELACURE® Serisi leke karşıtı formülünün yanı sıra cildin ihtiyacı olan nem ve antioksidanları yeni nesil moleküllerle karşılayarak ciltte hem aydınlanma hem de sağlıklı bir görüntü sağlamaya yardımcı olur. MELACURE® sadece leke karşıtı bir ürün değil günlük yaşlanma karşıtı formülü ile ürün memnuniyetini ve faydasını üst seviyeye çıkarmıştır.

Melacure®’un tahriş etmeyen yapısı kullanımı kolay kılarken MELACURE® Liposomal C Serum glutatyon, ferulik asit ve niacinamide içeriği ile cilt bariyerini onarmaya, cildi sıkılaştırmaya ve cildi aydınlatmaya yardımcı olur. Günlük bakımda güçlü antioksidan yapısı ile dermokozmetiğe yeni bir soluk getirmiştir.Uzman Görüşleri

Dr. Aslı Eralp
Dermatoloji Uzmanı | Dermabien® Dermocosmetics Kurucusu

Cilt lekeleri, başta güneş ışığı olmak üzere farklı ışık dalga boyları, hormonal dengesizlikler, hamilelik, stres ve bazı ilaçlara bağlı olarak derinin alt ve üst katmanlarında yoğun ve kontrolsüz melanin sentezine bağlı oluşmaktadır.

Leke tedavisi zor olmakla beraber, içeriğinde bu kontrolsüz melanin sentezini baskılayacak moleküller bulunan medikal kremler tedavi sürecini kolaylaştırmaktadır. MELACURE ® da özel içeriği sayesinde lekenin oluşmasına neden olan enzimleri baskılarken yine lekeye sebep olan oksidasyon ve inflamasyonu azaltarak lekenin açılması ve tekrar oluşmamasına yardımcı olmaktadır.

Leke tedavilerinden önce MELACURE ® kullanımı tedavinin başarısını arttıracağı gibi tedavi sonrasında lekenin geri dönme riskini de azaltmaktadır.


Dr. Esin Barak | Dermatoloji Uzmanı

Yüzünde kahverengi leke şikayeti ile gelen hastalarımızda dermapen, mezoterapi veya lazer gibi uyguladığımız bazı tedavi yöntemleri mevcut. Bunların yanı sıra uyguladığımız tedaviye destek amaçlı evde kullanmak üzere önerdiğimiz leke açıcı dermokozmetik ürünlerde oluyor. Bu açıdan MELACURE® Yaşlanma Karşıtı Etkili Leke Serisi elimi oldukça güçlendiriyor. Tedaviyi desteklerken aynı zamanda seans sayılarının da azaldığını gözlemledim. En önemlisi de klinik tedavi bittiğinde hastalarda yeniden görebileceğimiz lekenin önüne geçebilmek için ev tedavisi olarak MELACURE®’e devam etmelerini öneriyorum ve iyi sonuç alıyorum.


Dr. Hüray Hügül | Dermatoloji Uzmanı

Klinikte uyguladığımız tedavilere destek amaçlı önerdiğimiz leke ürünleri oldukça önemli. Leke tedavisinde etkinlik arttıkça biz hekimlerin de yüzü gülüyor. 20 yıllık bir hekim olarak şunu belirtmek isterim; yan etki olduktan sonra leke kremleri oldukça can sıkıcı olabiliyor. Özellikle yaz döneminde leke açmada kullanılabilecek çok az yöntem mevcutken MELACURE® serisi, DERMASOLAR® SPF 50+ Günlük Bakım Serisi’yle de desteklendiğinde oldukça iyi sonuçlar veriyor. Aynı zamanda yan etkisinin bulunmaması da hastalarıma güvenle önermem de oldukça etkili oluyor.


Dr. Özge Banu Öztürk Başsoy | Dermatoloji Uzmanı

Leke strese girmiş bir cildin yanıtıdır. Doğal bir yaşlanma sürecidir. MELACURE® C Serum içerisinde bulunan C Vitamini ve Glutatyonla birlikte strese girmiş olan cildin antioksidan sistemini kuvvetlendirir. Dermabien® MELACURE® Yaşlanma Karşıtı Etkili Leke Serisi’nde kullanılan etken maddeler tedaviyle birlikte hasta konforunu, hastanın tedavi uyumunu maksimum düzeyde sağlayacak şekilde formülize edildiğinden dolayı güvenle hastalarıma öneriyorum.


Dr. Gül Yıldırım | Dermatoloji Uzmanı

Akne ve leke problemlerinde tedavi sonrasında şikayetin tekrarlama oranı oldukça yüksek. Evde uygulanacak Dermabien® ürünler ile tedaviyi hem destekliyor hem de etkinliğin korunmasını sağlayabiliyoruz. Bu anlamda Dermabien ürünleri elimi oldukça güçlendiriyor.


Dr. Özlem Karadağ Köse | Dermatoloji Uzmanı

Leke şikayeti ile başvuran hastalarıma MELACURE® ürünlerini hem medikal tedavi hem de lazer ve radyofrekans gibi klinikte uyguladığımız tedavilere ilave olarak öneriyorum. Tedavinin etkinliğini arttırdığını gördüğüm Dermabien® ürünlerini tedavi sonrasında da leke probleminin tekrarlamaması amacıyla hastalarıma kullanmaları için tavsiye ediyorum. Sonuçlarından çok memnunum.


Dr. Ezgi Ünlü | Dermatoloji Uzmanı

Dermabien® ürünlerinin leke, akne, yaşlanma karşıtı etki gibi birçok alanda geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Tüm ürünlerini güvenle hastalarıma öneriyorum.


Dr. Hülya Sağlam | Dermatoloji Uzmanı

Dermabien® Melacure® Serisi leke hastalarıma sıklıkla ve güvenle önerdiğim; kıymetli bir Türk dermatolog meslektaşım tarafından geliştirilen bir ileri düzey leke karşıtı dermokozmetik serisi. İçeriğinde bulunan Arbutin, Laktik Asit, Glikolik Asit gibi pigmentasyon önleyici etken maddelerin yanı sıra; leke tedavisinde sıklıkla önerdiğimiz kojik asite kıyasla daha da iyi sonuçlar almamızı sağlayan, Omegalight® adı verilen patentli molekül özellikle Melacure® serisini diğer alternatif ürünlerden ayırarak hastalarıma güvenle tavsiye etmemi sağlıyor.


Dr. Fatma Yıldız | Dermatoloji Uzmanı

20 yılı aşkın süredir dermatoloji alanında çalışan bir hekim olarak leke tedavisi sürecinin hem hasta hem doktor açısından sabır ve özen isteyen cilt tedavilerinin başında geldiğini söyleyebilirim. Güçlü etken maddelere sahip ve doğru formülize edilen günlük bakım ürünlerinin kullanılması biz dermatologların işini kolaylaştırıyor, klinik tedavilerimizden aldığımız yanıtı iyileştiriyor ve tedavi süresini kısaltıyor. Bu anlamda Dermabien® leke serisi Melacure® ürünleri son 2 yıldır ilk tercihim oldu. Düzenli kullanan hastalarımda oldukça iyi sonuçlar aldım. Bu ürünleri Türk dermatoloji camiasına kazandıran değerli meslektaşım Dr. Aslı Eralp’e tekrar teşekkür ederim.


Dr. Sevinç Elinç Aslan | Dermatoloji Uzmanı

Melacure® ürün serisi farklı tiplerde cilt lekelerine farklı kombinasyon protokoller oluşturabilmemizi sağlayan 3 ürünüyle tedavi sürecimize destek oluyor. Özellikle gebelik süreci sonrası daha sık gördüğümüz melazma, yine melazma gibi damarsal kaynaklı rozasea ve kırmızı yüz sorunları, solar lentigo adını verdiğimiz güneş lekeleri ve post-inflamatuar hiperpigmentasyon dediğimiz akne kaynaklı leke ve lezyonlarda Melacure® ürünlerini hastalarıma ısrarla ve gönül rahatlığıyla öneriyorum.


Dr. Hande Uchehara | Medikal Estetik Hekimi

Bizzat kendim severek kullandığım ve hastalarıma güvenle tavsiye ettiğim kaliteli ev devam ürünleri.


Dr. Özgür Koldaş | Medikal Estetik Hekimi

Dermabien® ürünlerini ben de kliniğimde kullanıyorum, hastalarıma keyifle ve güvenle öneriyorum. Özenle belirlenen etken maddeleri ve yine özenle yapılandırılan formülizasyonu sayesinde önerdiğim hastalarım da bana teşekkür ediyor. Güvenle tavsiye ederim herkese.


Ecz. Savaş Korkmaz | Eczacı

MELACURE ®, içeriğindeki aktifler sayesinde lekenin kısa sürede açılmasını sağlarken cilt hassasiyetine sebep olmaz. MELACURE ® cilt yüzeyinde ton dengesini sağlarken aynı zamanda cildin daha sağlıklı ve parlak görünmesine de yardımcı olmaktadır. Antioksidan içeriği ile cildin tüm katmanlarının onarımında destek olmaktadır.

Kullanıcı Görüşleri

Acn-NON® serisi harika, siyah noktalarım bile yok oldu ❤️

Kullanıcı Görüşleri

Dermabien® ürünlerini kullanıyorum, çok memnun kaldım. Tavsiye ederim 💕 Teşekkürler💕

Kullanıcı Görüşleri

Cilt problemlerine gerçek çözümler arayan herkese kesinlikle öneriyorum.

Kullanıcı Görüşleri

Dermabien®le tanışmadan önce birçok değişik marka denemiştim. Dermabien®i kullanmakla birlikte cildimde sorunlardan hızlı bir şekilde kurtuldum. Herkese tavsiye ediyorum 🤗

Kullanıcı Görüşleri

Güveniliv tek ürün, yüzümdeki gözeneklerim küçüldü, Şidddetle tavsiye ediyorum herkese 👏🏻👏🏻

Kullanıcı Görüşleri

Hem bir hekim olarak hem de bir hasta olarak, şu ana kadar farkedilen etkisini gördüğüm tek ürün serisi. Kendime olan güvenim aldığım güzel yorumlarla da arttı doğrusu 😊 İyi ki varsınız 🙏

Kullanıcı Görüşleri

Günlük bakım koruma serisi Dermasolar® çok başarılı 👏🎉

Kullanıcı Görüşleri

Büyük titizlikle hazırlanan ürünler 👍🏼

Kullanıcı Görüşleri

DERMASOLAR® güneş kremi son zamanlarda kullandığım ve vazgeçemediğim bakım ürünüm.

Kullanıcı Görüşleri

Melacure® Leke serisini çok severek kullanıyorum. Tavsiye ederim 👍🏻

Kullanıcı Görüşleri

Çok merak ediyordum sonunda aldım, denedim. Çok memnun kaldım. Kesinlikle öneririm

Kullanıcı Görüşleri

DERMASOLAR® ile fondöten kullanmama gerek kalmıyor. Teşekkürler :)

Kullanıcı Görüşleri

Güvenilir ellerden harika ürünler 👏🏻👏🏻👏🏻

Kullanıcı Görüşleri

Her cilt tipine ve rengine uygun. Sürümü ve kullanımı çok kolay.

Kullanıcı Görüşleri

Bir taşla iki kuş değil, beş kuş misali sadece UVB'den değil, UVA'dan da koruyor.
Cildi nemlendiriyor, lekeyi azaltıp yenilerinin çıkmasını engelliyor ve tabiki kollajen dokuyu da destekliyor.

Kullanıcı Görüşleri

Benim gibi roacutan kullanmak istemeyenler için kesinlikle öneririm. Düzenli kullanınca gerçekten ilaç kadar etkili, herhangi bi yan etkide görmedim 👏🏼👏🏼

Kullanıcı Görüşleri

DERMASOLAR® Colourless kullandığımda mükemmel bir keşfetmiş etmiş oldum. Güneş koruyucu krem olarak kullandığım birçok krem yüzümde terleme ve akma yaparken DERMASOLAR® Colourless kesinlikle terlemeye ve akmaya yol açmıyor.

Kullanıcı Görüşleri

Ürünlerin hepsinden beklediğim sonucu aldım güvenle kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Görüşleri

Dermasolar® ve Dermisvital® kullanıyorum. Gerçekten çok etkili ürünler. Bundan önce birçok markayı denemiş biri olarak şiddetle Dermanien®’i tavsiye ediyorum. 🙏🏻👏🏻👏🏻🍀🧿

Kullanıcı Görüşleri

Problemli hassas bir cilde sahibim ve güvenle kullanıyorum. Ürünlerden çok memnunum ❤❤❤

Kullanıcı Görüşleri

Ürünler çok başarılı ve çözüm odaklı. Özellikle severek kullandığım Dermasolar® ve DermisVital®i tavsiye ederim 💯

Kullanıcı Görüşleri

Leke serisi süperr 😃☑️

Kullanıcı Görüşleri

Güvenle kullandığım ve sonuçlarından çok memnun kaldığım ürünler. Titizlikle üretilen Dermabien® ailesini herkese tavsiye ederim.

Kullanıcı Görüşleri

Doktorumun tavsiyesiyle başladığım MelaCure® serisini ve güneş koruyucusunu uzun zamandır severek kullanıyorum. Son ürününüz C vitaminine de extra bayıldım.

Kullanıcı Görüşleri

MelaCure® ve Dermosolar®dan çok memnun kaldım. Bir kere kullandınız mı bir daha vazgeçemeyeceğiniz ürünler 👍

Kullanıcı Görüşleri

Doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladığım Melacure® leke serisi ile gözle görülür derecede hızlı sonuçlar aldım ve bu durumdan dolayı gerçekten mutluyum, ürünleri herkese tavsiye ederim teşekkürler dermabien® 👏

Kullanıcı Görüşleri

Dermabien® ürünlerden Acn-NON® akne serisini ve DermisVital® serisinden revitalizing creami kullanıyorum ve inanılmaz memnun kaldığım ürünler. Gerçekten çok başarılı ve faydalı buluyorum 💜 İyiki tercih etmişim çok teşekkür ederim 💐

Dilara B.
Nuray G.
Banu G.
Kayra D.
Cansu B.
Deniz Ş.
Miraç C.
Nagehan E.
Ayşegül D.
Rana N.
Serpil K.
Songül E.
Aysu Z.
Serkan H.
Luna A.
Çağla K.
Ece Dilara Ö.
Nurçin S.
Gamze C.
Mesude G.
Gürbüz F.
Esra D.
Özlen P.
Gökhan M.
Nurdan E.
Gamze K.
Eda M.

MELACURE® Skin Brightening

Ultraviole radyasyon, hormonal değişimler (gebelik), stres ve yaşın ilerlemesi cilt üzerinde lekelerin oluşumuna neden olur. Leke oluşumunun farklı basamaklarında etkili olan MELACURE® Skin Brigtening Cream ile ciltteki lekelerin solmaya başladığı gözlemlenmektedir. Aktif içerikleri dermatolog ve kimyagerler tarafından özenle seçilerek hazırlanan MELACURE® Skin Brigtening Cream farklı formulasyonu sayesinde ciltte ton dengesi sağlarken yaşlanma karşıtı etki de göstermektedir. Arbutin ve Omegalight®’ın yüksek leke açıcı özelliklerini içinde barındıran, askorbik asit, üzüm çekirdeği ekstratı ile yüksek antioksidan etki gösteren ve aynı zamanda
tahrişe karşı etken maddelerle desteklenmiş benzersiz bir üründür.

Yüzeysel ve derin lekelerde

açılmayı hedefler.

Decorative line
Post-enflamatuar hiperpigmentasyonu

önlemeye yardımcı olur.

Decorative line
Yeni leke oluşumunun

engellenmesi amaçlanır.

Decorative line
Ton dengesini

sağlamaya yardımcı olur.

Decorative line

MELACURE® Boosting TXA Cream

MELACURE® Boosting TXA Cream içeriğinde bulunan %5 traneksamik asit, bir plasmin inhibitörü olup melanin sentezini ve anjiyogenezis denilen damar yapımını azaltarak epidermal melasmayı yan etki yaratmadan önleme ve azaltmada oldukça etkili bir içeriktir. MELACURE® Skin Brightening Cream ile birlikte kullanılması önerilir.
Dirençli ve damar destekli lekelerde MELACURE® Skin Brightening Cream'in etkinliğini arttırmak üzere formüle edilmiştir.

MELACURE® Boosting TXA serum, dirençli lekelerde

MELACURE® Skin Brightening Cream'in etkinliğini arttırmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir üründür.

MELACURE® Boosting TXA serum içeriğinde bulunan %5 traneksamik asit bir plasmin inhibitörü olup melanin sentezini ve

anjiyogenezis denilen damar yapımını azaltarak epidermal melasmayı yan etki yaratmadan önleme ve azaltmada oldukça etkili bir içeriktir.

MELACURE® Boosting TXA serum, traneksamik asitin dokuya penetrasyonunu arttırmak

leke oluşumunda etkili olan tirozinaz enziminin çalışmasını azaltmak ve doku yenilenmesini hızlandırmak için retinol ile desteklenmiştir.

Lekeye meyilli ciltlerde nem azalmış ve bağ dokusu direnci düşmüştür.

Bu durumun önüne geçmek için MELACURE® Boosting TXA serum, hyaluronik asit ile güçlendirilmiştir.

MELACURE® Liposomal C Serum 30ml

MELACURE® Liposomal C Serum içeriğinde bulunan liposomal %15 L-ascorbic asit sayesinde dermis tabakasına nüfuz ederek cildin sıkılaşmasına, ince kırışıklık görünümünün azalmasına ve ton dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. C Vitamininin antioksidan etkisi, Glutatyon ve E vitamini ile daha da yükseltilmiş ve Hyaluronik asitle cilt nemliliği arttırılarak çevresel oksidan etkilere karşı direncin kazandırılması amaçlanmıştır. Yüksek antioksidan özelliğe sahip olan Glutatyon, tek başına C ve E vitaminlerini aktive etme ve melanogenezi düzenleyerek leke oluşumuna karşı cildi koruma potansiyeline sahip bir moleküldür.

Glutatyon, C&E vitaminlerini aktive ederek

dış etkenlerle oluşan hücre canlılığının azalmasına karşı kalkan görevi görür.

Decorative line
Cilt tonunu açar.

Azalan kolajen ve elastin yapımını arttırır.

Decorative line
Cildi aydınlatır, nemlendirir, tonunu eşitler,

dış etkenlerle yapısı bozulan cildi canlandırarak Glutatyon ile cildi tazeler.

Decorative line
Kuru, karma ve yağlı ciltlerle

rahatlıkla kullanabilir.

Decorative line

Hangi Melacure® Ürün Kombinasyonlarının Size Uygun Olduğunu Öğrenmek İçin

Şimdi Sipariş Verin

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Fiyat: 469 TL

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Fiyat: 359 TL

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Fiyat: 389 TL

Özel Formülasyon Güçlü Etki  • Arbutin: Melanin yapımını azaltır. Mevcut beyazlatma maddelerinden 9 kata kadar beyazlatma gücüne sahiptir. Derine nüfuz eder, uzun süre ciltte kalır, çillerde de etkilidir.
  • Hyaluronik Asit: Nemlendirmeye yardımcı olur.
  • Sodyum PCA: Nem tutucudur.
  • Askorbik Asit: C vitamin türevi; antioksidan, leke aktifi.
  • %5 Traneksamik Asit: UV ve hormon kaynaklı melanosit aktivasyonunu, VEGF (vasküler endotelyal büyüme faktörü) aracılı damarlanmayı ve mast hücre kaynaklı bazal membran hasarını önleyerek melazma tedavisinde etkili olan tek moleküldür.
  • Omegalight® : Sadece 28 günde hem yüzey hem derindeki cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olurken yeni lekelerin yüzeye çıkmasına da engel olur.
  • Üzüm Çekirdeği Ekstratı: Güçlü antioksidan etki.
  • Laktik Asit, Glikolik Asit, Etil Askorbik Asit: Leke Aktifi, Antioksidan.
  • Retinol: A vitamini türevi Retinol, küçük molekül yapısıyla ince kırışıklık ve lekelerin azaltılmasına yardımcı olur.