Sepetim

Sepet Boş

SKIN BRIGHTENING CREAM Lekesiz Bir Cilt İçin Özel Formülasyon

Neden Melacure®?

» Ultraviole radyasyon, hormonal değişimler (gebelik), stres ve yaşın ilerlemesi cilt üzerinde lekelerin oluşumuna neden olur. «

» Leke oluşumunun farklı basamaklarında etkili olan MELACURE® ile ilk 28 günden itibaren ciltteki lekelerin solmaya başladığı gözlemlenmektedir. «

» İçerikleri dermatolog ve kimyagerler tarafından özenle seçilerek hazırlanan MELACURE® farklı formulasyonunu sayesinde ciltte ton dengesi sağlarken yaşlanma karşıtı etki de göstermektedir. «

» Melacure, Arbutin ve Omegalight’ın yüksek leke açıcı özelliklerini içinde barındıran, askorbik asit, üzüm çekirdeği ekstratı ile yüksek antioksidan etki gösteren ve aynı zamanda anti-inflamatuar etken maddelerle desteklenmiş benzersiz bir üründür. Ultraviyole radyasyon, hormonal değişimler, stres ve yaşın ilerlemesi cilt üzerinde lekelerin oluşumuna neden olmaktadır. Leke oluşumunun farklı basamaklarında etkili olan MELACURE ile ilk 28 günden itibaren ciltteki lekelerin solmaya başladığı gözlemlenebilmektedir. İçerikleri dermatolog ve kimyagerler tarafından özenle seçilerek hazırlanan MELACURE® benzersiz formülasyonu sayesinde ciltte ton dengesi sağlarken yaşlanma karşıtı etki de göstermektedir. «Yüzeysel ve derin lekelerde

açılmayı hedefler.

Decorative line
Post-enflamatuar hiperpigmentasyonu

önlemeye yardımcı olur.

Decorative line
Yeni leke oluşumunun

engellenmesi amaçlanır.

Decorative line
Ton dengesini

sağlamaya yardımcı olur.

Decorative line
Tüm cilt tiplerine uygun
Paraben içermez
Hassasiyet ve Soyulma Yapmaz
Gözenek Sıkılaştırıcı Etki Gosterir
Yaşlanma Karşıtı Etki Gösterir

Şimdi Sipariş Verin

Fiyat: 349 TL

Aras kargo
Aras kargo

Melacure® Leke Kremi

ADET

Uzman Görüşleri

Dr. Aslı Eralp | Dermatoloji Uzmanı

Cilt lekeleri, başta güneş ışığı olmak üzere farklı ışık dalga boyları, hormonal dengesizlikler, hamilelik, stres ve bazı ilaçlara bağlı olarak derinin alt ve üst katmanlarında yoğun ve kontrolsüz melanin sentezine bağlı oluşmaktadır.

Leke tedavisi zor olmakla beraber, içeriğinde bu kontrolsüz melanin sentezini baskılayacak moleküller bulunan medikal kremler tedavi sürecini kolaylaştırmaktadır. MELACURE ® da özel içeriği sayesinde lekenin oluşmasına neden olan enzimleri baskılarken yine lekeye sebep olan oksidasyon ve inflamasyonu azaltarak lekenin açılması ve tekrar oluşmamasına yardımcı olmaktadır.

Leke tedavilerinden önce MELACURE ® kullanımı tedavinin başarısını arttıracağı gibi tedavi sonrasında lekenin geri dönme riskini de azaltmaktadır.

Dr. Aslı Eralp

Dermatoloji Uzmanı

Ecz. Savaş Korkmaz

MELACURE ®, içeriğindeki aktifler sayesinde lekenin kısa sürede açılmasını sağlarken cilt hassasiyetine sebep olmaz. MELACURE ® cilt yüzeyinde ton dengesini sağlarken aynı zamanda cildin daha sağlıklı ve parlak görünmesine de yardımcı olmaktadır. Antioksidan içeriği ile cildin tüm katmanlarının onarımında destek olmaktadır.

Ecz. Savaş Korkmaz

Özel Formülasyon Güçlü Etki  • Arbutin: Melanin yapımını azaltır. Mevcut beyazlatma maddelerinden 9 kat fazla beyazlatma gücüne sahiptir. Derine nüfuz eder, uzun süre ciltte kalır, çillerde de etkilidir.
  • Hyaluronic Acid: Nemlendirmeye yardımcı olur.
  • Sodyum PCA: Nem tutucudur.
  • Ascorbic Acid: C vitamin türevi; antioksidan, leke aktifi
  • Omegalight ® : Sadece 28 günde hem yüzey hem derindeki cilt lekelerinin azalmasına yardımcı olurken yeni lekelerin yüzeye çıkmasına da engel olur.
  • Üzüm Çekirdeği Ekstratı : Güçlü antioksidan etki
  • Laktik Asit: Glikolik Asit, Ethyl Askorbik Asit – Leke Aktifi, Antioksidan