DERMASOLAR® | SSS
Sepetim

Sepet Boş

Sık Sorulan Sorular

DERMASOLAR® HAKKINDA SIK SORULANLAR

DERMASOLAR® güçlendirilmiş formülü sayesinde daha uzun koruyucu etki sağlar. Ancak önerilen tüm güneş koruyucuların 3-4 saatte bir tekrarlanmasıdır.

Güneş cilt kanserinin yanı sıra leke ve erken yaşlanmaya bağlı cilt yüzeyinde derin kırışıklıklar, siyah noktalar, gözenekli, kızarık ve düzensiz cilt görünümüne sebep olur.

DERMASOLAR®, içeriğindeki Titanyum dioksit, güçlü antioksidanlar ve Delentigo sayesinde daha güçlü koruma sağlarken, güneşin radyasyon ve leke yapıcı etkisine karşı savaşır.

DERMASOLAR® paraben gibi koruyucular içermez.

Ek bir nemlendirici kullanabilir. Ancak DERMASOLAR® içeriğindeki hyaluronik asit, bisabolol su tutma özelliği ile cildinizin ihtiyacı olan nemliliği sağlar.

DERMASOLAR®’ın en büyük özelliği nemlendirici ve antioksidan özellikleri de içeriğinde barındırmasıdır. Temiz yüze sürülen DERMASOLAR® nemlendirme, antioksidan ve leke karşıtı etkileriyle size yeterli olacaktır.

DERMASOLAR®’ın hafif renkli bir formülü vardır. Bundaki amaç kapatmak değil sadece ciltteki renk düzensizliğini eşitlemektir.

DERMASOLAR® ciltte yağlanma ve parlama yapmaz. Hafif formülü sayesinde kolayca emilir. Ancak sivilceli ciltlerde bir dermatolog görüşü alınmalıdır.

Yağlı ve hassas ciltler için olan DERMASOLAR® Age Defence Cream SPF 50+ yı öneririz. Ürün yağlanma yapmaz, cildinizde parlaklık ve kalın bir tabaka bırakmaz. İçeriğinde ki leke karşıtı Delentigo etken maddesi hedefe yönelik olarak bitkilerden elde edilmektedir. Aynı zamanda fiziksel koruyucu olarak mineral bazlı titanyum dioksit kullanılarak ciltteki tahriş azaltılmaktadır.